Vishay ALSR013K300JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3300ohm, 57.4456V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR013K300JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Upverter
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J3K3E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 3.3kOhm 5W
Ohmite23J3K3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J3K3
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 99.4987V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3300ohm, 128.4523V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 181.659V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR013K300JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.110Diax0.406L 2.79mmx10.31mm 1W 3.3kOhm ±30ppm/C
RES 3.3K OHM 1W 5% AXIAL
ALSR01 3.3K 5% E12 e3
3.3K¦¸ ¡À5% 1W ¡À30ppm/¡æ 10.31mm*2.79mm