Vishay CRCW2512150KJNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 150000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW2512150KJNTG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Stock
2,000
Authorized Distributors
3
Resistance
150 kΩ
150 kΩ
150 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE Connectivity3520150KJT
Res Thick Film 2512 150K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ154U
Res Thick Film 2512 150K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-S1TJ154U
Res Thick Film 2512 150K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ164U
Res Thick Film 2512 160K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512JK-07150KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 150kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW2512150KJNTG fournies par ses distributeurs.
RES SMD 150K OHM 5% 1W 2512
Crcw2512 150K 5% 200 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW2512150KJNTG
CRCW2512 150K 5% 200 R67