Vishay CRCW2512130KJNEG
Res Thick Film 2512 130K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW2512130KJNEG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
4,940
Authorized Distributors
5
Resistance
130 kΩ
130 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TYJ134U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 130Kohm, 7 inch reel
PanasonicERJ-1TYJ124U
Res Thick Film 2512 120K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 120000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-07130KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 130000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-07120KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 120kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-07130KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 130000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW2512130KJNEG fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 130000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
130K¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:13kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes