Vishay CRCW2512127RFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 127ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW2512127RFKTG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Future Electronics
Pièces de rechange
Ce composant
Stock
2,000
Authorized Distributors
3
Resistance
127 Ω
127 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW2512127RFKTG fournies par ses distributeurs.
CRCW Series 2512 1 W 127 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
RES SMD 127 OHM 1% 1W 2512
CRCW2512 127 1% 100 R67