Vishay CRCW12069R09FNEA
Res Thick Film 1206 9.09 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW12069R09FNEA.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
23,758
Authorized Distributors
3
Resistance
9.09 Ω
9.09 Ω
9.09 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC1206FR-079R09L
250mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 9.09Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC1206FR-079R09L
Yageo GroupRC1206FR-078R2L
250mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 8.2Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 9.1 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 9.76ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 9.31ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW12069R09FNEA fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 9.09ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
D25/CRCW1206 200 9R09 1% ET1 e3
Thick Film Chip Resistor; Power Rating:250mW; Resistance:9.09ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Series:CRCW; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Resistor Element Material:Thick Film; Voltage Rating:200V ;RoHS Compliant: Yes