Vishay CRCW12063K57FKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3570ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW12063K57FKTA.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Tendance sur 3 mois:
-0.69%
Stock
24,673
Authorized Distributors
4
Resistance
3.57 kΩ
3.57 kΩ
3.57 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ8ENF3571V
Res Thick Film 1206 3.57K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-073K57L
Res Thick Film 1206 3.57K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206FR-073K57L
PanasonicERJ8ENF3321V
Res Thick Film 1206 3.32K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW12063K57FKTA fournies par ses distributeurs.
RES SMD 3.57K OHM 1% 1/4W 1206
RESISTOR, THICK FILM, 3.57KOHM, 250mW, 1%, FULL REEL
3.57K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm