Vishay CRCW120620K0JNEB
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 20000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW120620K0JNEB.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Stock
69,920
Authorized Distributors
2
Resistance
20 kΩ
20 kΩ
20 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-8GEYJ203V
Res Thick Film 1206 20K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 20K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 20K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8GEYJ183V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 18Kohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 18000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 18K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW120620K0JNEB fournies par ses distributeurs.
RES SMD 20K OHM 5% 1/4W 1206
Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 20Kohms 5%
D25/CRCW1206 200 20K 5% ET5 e3
VISHAY CRCW120620K0JNEB
20K OHM 5% 200PPM