Vishay CRCW120612R0JNTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 12ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW120612R0JNTA.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Stock
9,707
Authorized Distributors
3
Resistance
12 Ω
12 Ω
12 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-8GEYJ120V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 12ohm, 7 inch
Resistor Thick Film 1206 12 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
PanasonicERJ-8GEYJ110V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 15000000ohm, 200V, 10% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8GEYJ130V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 13ohm, 7 inch reel
Res Thick Film 1206 11 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 13 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW120612R0JNTA fournies par ses distributeurs.
RES SMD 12 OHM 5% 1/4W 1206
CRCW1206 12 5% 200 RT1