KOA Speer RK73B2BTTD130J
Res Thick Film 1206 13 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B2BTTD130J.
Tendance sur 3 mois:
-86.86%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
76,638
Authorized Distributors
5
Resistance
13 Ω
13 Ω
13 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-8GEYJ130V
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 13 Ω, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ130V
Res Thick Film 1206 13 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ-8GEYJ120V
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 12 Ω, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ120V
Res Thick Film 1206 12 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Yageo GroupRC1206JR-0713RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 13Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 12Ohm 0.25W 1/4W
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B2BTTD130J fournies par ses distributeurs.
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 13Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 13ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RK73B 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 13Ohms 0.25W 1/4W