Vishay CMF60499R00BHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 499ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF60499R00BHEK.
IHS
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1,483
Authorized Distributors
2
Resistance
499 Ω
499 Ω
Mount
Case/Package
Axial
Axial
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 499ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 499ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial Axial CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 510Ohms ±50ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 488ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12BTE499R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 499ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF60499R00BHEK fournies par ses distributeurs.
Axial Axial CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 499Ohms ±50ppm/C
RES 499 OHM 1W 0.1% AXIAL
CMF-60 499 .1% T-2 EK e3
499¦¸ ¡À0.1% 1W ¡À50ppm/¡æ 8.74mm