Vishay CMF6020R000FHEK
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 20ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF6020R000FHEK.
Tendance sur 3 mois:
+0.43%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 20ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 18.2Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 21Ohms 0.125W 1/8W
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF6020R000FHEK fournies par ses distributeurs.
RESISTOR;METAL FILM;RES 20 OHMS;PWR-RTG 0.25 W;TOL 1%;AXIAL;BULK
Axial Axial CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 20Ohms ±50ppm/C
RES 20 OHM 1W 1% AXIAL
CMF-60 20 1% T-2 EK e3