Vishay CMF5020R000FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CMF5020R000FHEB.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.62%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/1RN60 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 22Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 18.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 18.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 21.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CMF5020R000FHEB fournies par ses distributeurs.
Res Metal Film 20 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy AXL T/R
Axial Axial CMF 0.065Diax0.150L 1.65mmx3.81mm 0.25W 1/4W 20Ohms 卤50ppm/C
20¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.81mm