Vishay ALSR05225R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 225ohm, 33.541V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ALSR05225R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ohmite25J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J220
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 220Ohm 1W
Descriptions
Descriptions de Vishay ALSR05225R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 225Ohm ±30ppm/C
RES 225 OHM 5W 5% AXIAL
ALSR05 225 5% E12 e3
225¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm