Vishay AC03AT0001000JAC00
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 17.3206V, 5% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay AC03AT0001000JAC00.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+38.29%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
9,053
Authorized Distributors
6
Resistance
100 Ω
100 Ω
Mount
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Wirewound
Temperature Coefficient
80 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2018-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay AC03AT0001000JAC00 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 100 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Automotive Tape and Box
Resistor, 100 Ohm, ± 5%, 3 W, Axial Leaded, Wirewound, General Purpose
Res General Purpose Wirewound 100 Ohm ±5% 3W -10/-80ppm/°C Conformal Box