Texas Instruments LMK61E2-100M00SIAT
100-MHz, ±50 ppm, LVPECL ultra-low jitter standard differential oscillator 6-QFM -40 to 85
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing2 pagesIl y a 9 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Technical Drawing4 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
element14 APAC
SHENGYU ELECTRONICS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+12.51%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Authorized Distributors
3
Case/Package
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Pins
6
Logic Function
Frequency
100 MHz
100 MHz
Interface
Memory Size
Min Supply Voltage
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments LMK61E2-100M00SIAT fournies par ses distributeurs.
Surface Mount 6-SMD Module Active EAR99 programmable oscillator 7mm 100MHz 162mA 3 (168Hours)
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
LVPECL Output Clock Oscillator, 100MHz Max, 100MHz Nom
Oscillator, Low Jitter, 100Mhz, Smd-6
100MHz QFM-6 Timers / Clock Oscillators ROHS
LMK61E2-100M ULTRA-LOW JITTER ST
SILIC OSC XO 100.0000MHZ LVPECL