Texas Instruments LMK61E2-100M00SIAR
100-MHz, ±50 ppm, LVPECL ultra-low jitter standard differential oscillator 6-QFM -40 to 85
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing2 pagesIl y a 9 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Technical Drawing4 pagesIl y a 10 ans
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.11%
Authorized Distributors
1
Case/Package
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Pins
6
Logic Function
Frequency
100 MHz
100 MHz
Interface
Memory Size
Min Supply Voltage
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments LMK61E2-100M00SIAR fournies par ses distributeurs.
Clock Oscillator LVPECL ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT LMK61E2 programmable timer -40C~85C 0.2ns 3.3V 3 (168Hours)