TE Connectivity RN112-1.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 1.5A 0.102Ohm DCR Thru-Hole
Master Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
TE ConnectivityRN212-1.5-02-3M3
Current-compensated Choke Temperature range: -40 ... 100 °C IEC-climate category: 40/100/56
TE ConnectivityRN202-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 1.6mH 94mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 1.5A 0.094Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 80mΩ 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 1A 2.00mm 1.4KΩ
ACM Series 1808 1.4 kOhm 1.5 A 0.08 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Yageo GroupSS11VL-22013
Ind Common Mode Choke 1.3mH 2.2A 0.12 Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN112-1.5-02-3M3 fournies par ses distributeurs.
Filter, Common Mode, 3.3Mh, 1.5A, Rad; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Rn Series; Inductance:3.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN112-1.5-02-3M3
3.3mH common mode choke, rated at 10kHz for 2-line configurations. It handles 1.5A current with a typical 102mΩ DC resistance and comes in a through-hole package.
RN112-1.5-02-3M3 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN112-1.5-02-3M3 | Internal Number: 816494-SF | TE Connectivity | Schaffner