TE Connectivity RN212-1.5-02-3M3
Current-compensated Choke Temperature range: -40 ... 100 °C IEC-climate category: 40/100/56
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Farnell
Electro Sonic
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+297%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN112-1.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 1.5A 0.102Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 1.6mH 94mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-1.5-02-1M6
Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 1.5A 0.094Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 80mΩ 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 1A 2.00mm 1.4KΩ
ACM Series 1808 1.4 kOhm 1.5 A 0.08 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Yageo GroupSS11VL-22013
Ind Common Mode Choke 1.3mH 2.2A 0.12 Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN212-1.5-02-3M3 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 3.3mH 102mOhm Vertical Choke
Filter, Common Mode, 3.3Mh, 1.5A, Rad; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Rn Series; Inductance:3.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-1.5-02-3M3
Current-compensated Choke 3.3mH, 300VAC, 1.5A
RN212-1.5-02-3M3, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RN212-1.5-02-3M3 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-1.5-02-3M3 | Internal Number: 816546-SF | TE Connectivity | Schaffner