TDK ACM4520V-142-2P-T00
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 80mΩ 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 1A 2.00mm 1.4KΩ
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK ACM4520V-142-2P-T00.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
TDK
Newark
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2015-12-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2025-08-31
LTD Date2026-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
ACM Series 1808 1.4 kOhm 1.5 A 0.08 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 56mΩ 5.00 x 5.00mm CHOKE_5X5MM_SM OriginalμH 2A 1.4KΩ 2.35mm
Ind Common Mode Choke Wirewound 1.4KOhm 100MHz 1.5A 2020 Embossed T/R
DLW Series 1.5 kOhm 1 A 50 V SMT 2 Line Common Mode Choke
PanasonicEXC-24CB102U
Common Mode Chokes and Filters; PANASONIC; EXC-24CB102U; 500 µm; 1.5 Ohm; 1.4 mm; 990.6 µm
ACP Series 1210 1000 Ohm 1.2 A 0.10 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Descriptions
Descriptions de TDK ACM4520V-142-2P-T00 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACM4520V-142-2P-T00; 2.0066 mm; 80 mOhm; 4.7 mm; 4.5 mm
Common Mode Filters / Chokes 1400ohm 0.08ohm 1.0A AEC-Q200
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=1400Ω at 100MHz, L x W x T :
Common Mode Chokes Dual 2.5uH 1.4kOhm 100MHz 1A 0.08Ohm DCR SMD Automotive T/R
FILTER, COMMON MODE, 1A, SMD; Rated Current: 1A; Inductance: -; Product Range: ACM-V Series; Impedance: 1.4kohm; Common Mode Filter Case: 4.7mm x 4.5mm x 2mm; Automo; Available until stocks are exhausted Alternative available