TE Connectivity HSA25820RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 820ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity HSA25820RJ.
Sager Electronics
Technical Drawing1 pageIl y a 10 ans
JRH Electronics
Farnell
Newark
TE Connectivity
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA50820RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 820ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity / AMP2-1676625-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 900ohm, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA25820RJ
Ohmite20J820E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J820E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J820
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 720V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 820ohm, 90.5539V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity HSA25820RJ fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 820 Ohm 5% 25W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Wirewound Resistors - Chassis Mount HSA25 820R 5%
5% ¡À30ppm/¡æ 820¦¸ 25W 51.8mm*15mm
6-1625971-7, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RES, 820R, 25W, SOLDER LUG, WIREWOUND
HSA25 820R 5% Resistance Value: 820 Ω Element Type: Wire Wound Passive Component Tolerance: 5 % Resistor Type: Power Resistor Resistance Class: Up to 1kΩ Power Resistors: Aluminum Housed & Hsa | 820 Ω Wire Wound 5 % Power Resistor | Part Number: HSA25820RJ | Internal Number: 6-1625971-7 | TE Connectivity | CGS