TDK CLF6045T-330M-D
INDUCTOR, PWR, 33UH, 1.07A, 20%, 100KHZ; Product Range: TDK - CLF6045-D Series; I
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF6045T-330M-D.
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
Tendance sur 3 mois:
-1.78%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
64,629
Authorized Distributors
4
Inductance
33 µH
33 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
1.5 A
1.45 A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
123.6 mΩ
120 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENNR8040T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.13Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.12Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 110mOhm DCR Embossed Carrier T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2524
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 1.8A 0.097Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.6A 125mOhm DCR 4040 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF6045T-330M-D fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
FIXED IND 33UH 1.5A 103 MOHM SMD / Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 0.1236Ohm DCR Automotive T/R
INDUCTOR, 33UH, 1.07A, 20%, PWR, 100KHZ; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 1.5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.07A; Product Range: CLF Series; Power Inductor Case: 6.2mm x 5.9mm x 4.5mm; DC