TDK CLF6045NIT-330M-D
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2524
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK CLF6045NIT-330M-D.
TDK
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
IHS
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+171%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.12Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.7A 0.145Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNR8040T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.13Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 110mOhm DCR Embossed Carrier T/R
TAIYO YUDENNS10145T330MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 2.01A 0.0978Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 1.8A 0.097Ohm DCR 3131 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK CLF6045NIT-330M-D fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 33UH 1.1A 120 MOHM SMD / 33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.1 A 120mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.1A 120 MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=33μH, L x W x T :
100KHz 1.1A 1.1A 33¦ÌH 120m¦¸ ¡À20% SMD , 6.3mm*6mm*4.8mm
CLF-NI-D Nonstandard 0.248Lx0.236W 6.30mmx6.00mm 33muH
1.1A 33uH 卤20% 1.1A SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS
33UH 0.1OHMS 1.1A 20% AEC-Q200
POWER INDUCTOR, SHLD, 33UH, AEC-Q200; Inductance: 33µH; RMS Current (Irms): 1.6A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.4A; Product Range: CLF-NI-D Series; Power Inductor Case: 6.3mm x 6mm x 4.5mm; DC Resistance Max: 0.1ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)