TDK B72220S2511K101
B722 Series Ø20 mm 1 W 510 Vrms 670 VDC Radial Lead Epoxy Coated Varistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72220S2511K101.
Burklin Elektronik
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Newark
TME
Future Electronics
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
LittelfuseV20E550P
UltraMOV® Series 745 VDC 550 V RMS 1500 V Clamp 10000 A 300 pF Radial Varistor
LittelfuseV20E625P
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
Var MOV 625VAC/825VDC 10000A 1000V Thru-Hole Radial Bulk
LittelfuseTMOV20RP625E
TMOV® Series 825 VDC 625 V RMS 1650 V Clamp 250 pF Radial Metal Oxide Varistor
680V 10KA 1 612V 748V 560V 420V 273J 550pF@1kHz DIP 26mm*21.5mm*26mm
Var MOV 460VAC/615VDC 10000A 750V Radial Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B72220S2511K101 fournies par ses distributeurs.
Var MOV 510VAC/670VDC 10000A 820V Thru-Hole Radial Bulk
Varistors; B72220S2511K101; TDK; Through Hole; 340 pF; 820 V; 1.355 kV
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=510Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
820V 10KA 1 738V 902V 670V 510V 325J 460pF@1kHz 21.5mm*21.5mm*26mm
Bulk 1 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.355kV 100A 10% 1W
20Mm, 510Vac, 10%, Advanced/Bulk |Epcos B72220S2511K101
Varistors 510V RMS 20MM RADIAL Varistor S20K510E2
TVS Varistor, 510 VAC, 670 VDC, B722 AdvanceD, 1.355 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
738V~902V Radial Leaded Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 1.355KV, DISC 15.5MM
670V 510V 820V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 325J, Through Hole Mount
VARISTOR, MOV, 1.355KV, DISC 15.5MM; Voltage Rating VAC: 510V; Voltage Rating V DC: 670V; Product Range: B722 AdvanceD Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.355kV; Varistor Case Style: Disc 21.5mm; Varistor Type: Metal Oxide Vari