TDK B72220S2151K101
Varistor, Radial, Vv 240 V, 10000 A, 200 V (DC), 150 V (AC), ±10 %, 1 Va (AC), 120 J
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72220S2151K101.
Burklin Elektronik
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Newark
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Pièces détachées
LittelfuseV20E175P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 175VRMS, 455V, 10000A, METAL OXIDE, 1400 PF
LittelfuseV20E150P
UltraMOV® Series 200 VDC 150 V RMS 395 V Clamp 6500 A 1600 pF Radial Varistor
Varistor Metal Oxide 150 Volt AC 200 Volt 8000 Amp 240 Volt Through Hole
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 1.16nF 100A; Clamping 395V; Varistor 240V
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 1nF 100A; Clamping 455V; Varistor 270V
PanasonicERZ-E14A221
Varistor;MOV;220V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A221
Descriptions
Descriptions de TDK B72220S2151K101 fournies par ses distributeurs.
Var MOV 150VAC/200VDC 10000A 240V Thru-Hole Radial Bulk
Metal 2 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 395V 100A 21.5mm 10%
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=150Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
Varistor, 150 Vrms @ +85 C, 200 VDC @ +85 C, 10000 A @ +85 C, Metal Oxide | EPCOS B72220S2151K101
240V 10KA 1 216V 264V 200V 150V 120J 1.55nF@1kHz 25.5mm
TVS Varistor, 150 VAC, 200 VDC, B722 AdvanceD, 395 V, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Varistor; 10000 A @ +85 degC; Metal Oxid
RS APAC
Varistor, 120J, Through Hole Mount
Varistor, Mov, 395V, Disc 20Mm; Voltage Rating Vac:150V; Voltage Rating V Dc:200V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:395V; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Surge Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S2151K101