EPCOS B72220S0151K101
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 1.16nF 100A; Clamping 395V; Varistor 240V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B72220S0151K101.
Burklin Elektronik
Ciiva
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+40.32%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Varistor Metal Oxide 150 Volt AC 200 Volt 8000 Amp 240 Volt Through Hole
Varistor, Metal Oxide, 240V, 20Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-20D241KTR
LittelfuseV175LA20AP
LA Series 225 VDC 175 V RMS 455 V Clamp 6500 A 1400 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV175LS20AP
Radial Varistor 20Mm Rohs/Lead Free/ T&r |Littelfuse V175LS20AP
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=175Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=8000A
300V 1W 2640pF@1kHz 85J 150V 115V 162V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
Descriptions
Descriptions de EPCOS B72220S0151K101 fournies par ses distributeurs.
Varistor, 150Vac, 200Vdc, 395V, 20Mm Disc; Voltage Rating Vac:150V; Voltage Rating Vdc:200V; Product Range:Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:395V; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:8Ka Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S0151K101