TDK B32652J1472J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32652J1472J000.
TDK
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR75UI14704030J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76UI14704040J
Yageo GroupR747I1470AA00J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, -250ppm/Cel TC, 0.0047uF, Through Hole Mount, 7124
Descriptions
Descriptions de TDK B32652J1472J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 100°C Bulk
Cap, 4700Pf, 1.6Kv, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652J1472J000
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 1600V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
4.7nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 700V