TDK B32652A2472J000
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32652A2472J000.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-HA3C472JQ
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.4 X 14.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C472JB
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.4 X 14.1mm) Radial 10mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73TI14704000J
Cap Film 0.0047uF 1600V PP 5% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bulk
Yageo GroupR73UN14704000J
Cap Film 0.0047uF 2000V PP 5% (26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 105°C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32652A2472J000 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 2000V DC, 9mm(W) x 17.5mm(H) x 18mm(L)
Cap, 4700Pf, 2Kv, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A2472J000
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 700V