TAIYO YUDEN LSQPB201616T150K
Inductor Power High Current Molded Wirewound 15uH 10% 100kHz Ferrite 410mA 0806 Emboss T/R
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.81%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
6,321
Authorized Distributors
6
Inductance
15 µH
15 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
400 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
600 mΩ
780 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-02-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de TAIYO YUDEN LSQPB201616T150K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806