Schneider Electric W9AS5D22-12
General Purpose Relays SPDT MINATURE 12V
Fiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Relay SpecialtiesW9AS5D22-121801
3h
Fiches techniques et documents
Mouser
Datasheet2 pagesIl y a 21 ans
Pièces détachées
TE ConnectivityT9AS5D12-12
Power/Signal Relay, 1 Form C, Spdt, Momentary, 0.083A (Coil), 12Vdc (Coil), 1000Mw (Coil), 20A
PanasonicACNM5112SAX
Relays 12VDC 225Ohm 30(NO)/15(NC)A SPDT(15.5x14.8x15.1)mm SMD Middle Load Relay Automotive
Power Relay 12VDC 25A SPDT(15.5mm 12.1mm 13.7mm) THT Automotive
Power Relay 12VDC 35A SPDT(13.7x6.6x13.5)mm THT Automotive
Electromechanical Relay 12VDC 240Ohm 35A SPDT (17.4x7.2x13.5)mm THT Power Relay
PanasonicCM1-12V
Automotive Relay, 12 VDC, 35 A, SPDT, Socket, Plug In, Quick Connect, CM
Descriptions
Descriptions de Schneider Electric W9AS5D22-12 fournies par ses distributeurs.