TE Connectivity RN222-2.5-02-5M6
Common Mode Chokes Dual 5600uH 10kHz 2.5A 0.11Ohm DCR Thru-Hole
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Farnell
TME
Electro Sonic
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+358%
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN122-2.5-02-5M6
Choke/Filter; Common Mode; 2.5A 5.6mH 110mOhm Horizontal Choke
Wurth Elektronik744230450
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CNSW LNFLTR0603 45OHM 100MHZ 650MA
Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 1.5A 0.11Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN112-1.5-02-3M3
Common Mode Chokes Dual 3300uH 10kHz 1.5A 0.102Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-2-02-4M2
Common Mode Chokes / Filters 2A 4.2mH 100mOhm Horizontal Choke
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 80mΩ 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 1A 2.00mm 1.4KΩ
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN222-2.5-02-5M6 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters 2.5A 5.6mH 110mOhm Vertical Choke
Current-compensated Choke 5.6mH, 300VAC, 2.5A
Filter, Common Mode, 5.6Mh, 2.5A, Rad; Dc Current Rating:2.5A; Product Range:Rn Series; Inductance:5.6Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN222-2.5-02-5M6
RN222-2.5-02-5M6, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
COMM MODE CHOKE DUAL 5.6MH 2.5A TH-HOLE
RN222-2.5-02-5M6 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 2.5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 2.5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN222-2.5-02-5M6 | Internal Number: 816566-SF | TE Connectivity | Schaffner