Samtec TSW-105-10-T-D-RA
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Samtec TSW-105-10-T-D-RA.
Samtec
element14 APAC
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Stock
20,549
Contact Plating
Tin
Pièces détachées
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Automotive Bulk
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW
Amphenol Communications Solutions68021-410HLF
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Poly Bag
2.54mm (0.1) Pitch DIL Vertical PC Tail Pin Header, 8.5mm mating pin height, tin, 5+5 contacts"
Descriptions
Descriptions de Samtec TSW-105-10-T-D-RA fournies par ses distributeurs.
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bulk
10pin 2.54mm 2 2.54mm Header,Push-Pull 6.3A
.025"" SQ. POST HEADER .100"" (2,54MM)
HEADER, 2.54MM, THT, R/A, 10WAY;
Header, 2.54Mm, Though Hole, Right Angle, 10 Position; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:10Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Right Angle; Product Range:Tsw Seriesrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TSW-105-10-T-D-RA