Samsung Electro-Mechanics CL05C2R5BB5NNNC
Cap Ceramic 2.5pF 50V C0G 0.1pF SMD 0402 125°C Cardboard T/R
IHS
Datasheet36 pagesIl y a 11 ans
Pièces détachées
Cap Ceramic 2.5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125C T/R
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2.5pF 50volts C0G +/-0.25pF
Samsung Electro-MechanicsCL05C2R5CB5NNNC
CL05 Series 0402 2.5 pF 50 V ±0.25 pF C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
KYOCERA AVX04025A2R7CAT2A
0402 2.7 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC0402C279C5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2.7pF C0G .25pF
Descriptions
Descriptions de Samsung Electro-Mechanics CL05C2R5BB5NNNC fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 4% +Tol, 4% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000025uF, Surface Mount, 0402
CL CERAMIC CAPACITOR 0402 (1005Metric) Ceramic Capacitor 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm C0G NP0 ±0.1pF 2.5pF
CAP CER 2.5PF 50V C0G/NP0 0402