ROHM MCR25JZHJ123
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ROHM MCR25JZHJ123.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 2 ans
Introduction Date1996-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-03-01
LTD Date2024-03-01
Pièces détachées
PanasonicERJ-14YJ123U
Res Thick Film 1210 12K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14YJ133U
Res Thick Film 1210 13K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14YJ113U
Res Thick Film 1210 11K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210JR-0712KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 1210 12kOhm 5% Paper T/R
Yageo GroupRC1210JR-0713KL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 13kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-0712KL
Res Thick Film 1210 12K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de ROHM MCR25JZHJ123 fournies par ses distributeurs.
RES 1210 12K OHM 1/4W 5% SMD
12K¦¸ ¡À5% 250mW ¡À200ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm