Panasonic ERJ-14YJ113U
Res Thick Film 1210 11K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14YJ113U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-P14J103U
Res Thick Film 1210 10K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-P14J123U
Res Thick Film 1210 12K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRC1210JR-0711KL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 11kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210JR-0710KL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 10kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
General Purpose Chip Resistor Thick Film 1210 12kOhm 5% Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14YJ113U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 11Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 11000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 11kOhm ±200ppm/C