Panasonic ERJ-14YJ123U
Res Thick Film 1210 12K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14YJ123U.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date1993-02-01
Pièces détachées
PanasonicERJ-P14J123U
Res Thick Film 1210 12K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-T14J133U
Res Thick Film 1210 13K Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-P14J113U
Res Thick Film 1210 11K Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 11K Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Res Thick Film 1210 13K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14YJ123U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 12Kohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 12000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP, ROHS COMPLIANT
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Erj Series, 12 Kohm, 500 Mw, 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ14YJ123U
Thick Film Chip Resistor, 12000 ½, 5 %, 0.5 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ14YJ123U - General Purpose Chip Resistors
RES, 12K, 5%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 12kohm; Product Range: ERJ14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Toler