Panduit PN10-14F-D
Fork Terminal, Nylon Insulated, 12 - 10 Rohs Compliant: Yes |Panduit PN10-14F-D
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit PN10-14F-D.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Sager Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+526%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1,409
Authorized Distributors
6
Gender
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Free Hanging
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-01-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-31
LTD Date2021-05-31
Pièces détachées
InsulKrimp Spade Tongue Terminal for 10-12 AWG Wire
Avikrimp Spade Tongue Terminal for 10-12 AWG Wire
Fork Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, Vinyl Insulated, Yellow, Crimp Termination Only, 2000 PK
Spade Tongue Terminal 10-12AWG Copper Yellow 28.4mm Tin Avikrimp™ Bag
Ring Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Yellow, 500 PK
PanduitPV22-4F-MY
Fork Terminal, vinyl insulated, funnel entry, 26- 22 AWG, #4 stud size | Panduit PV22-4F-MY
Descriptions
Descriptions de Panduit PN10-14F-D fournies par ses distributeurs.
FORK TERMINAL, NYLON INSULATED, 12- 10 AWG, 1/4 STUD SIZE, BULK PACKAGE.