Panduit LWC50-H25-L
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 12.7mm
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit LWC50-H25-L.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Electro Sonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 9.5mm
PanduitACC19-AT-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.76 in L, 1000 PK
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Push Barb Nylon 6/6 Natural 9.5mm Bulk
Descriptions
Descriptions de Panduit LWC50-H25-L fournies par ses distributeurs.
CLIP, LATCHING, PUSH BARB; Colour:Natural; Diameter, cable max:12.7mm; Diameter, fixing hole:5.6mm; Length / Height, external:19.8mm; Length, body:31.8mm; Pack size:50; Width, external:19.3mm
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.50 Inch (12.7 mm) Bundle Diameter. Natural. Holds wires, cables and tubing. Material is Nylon 6.6. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available.