Panduit ACC19-AT-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.76 in L, 1000 PK
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit ACC19-AT-M.
Sager Electronics
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+6.85%
Pièces détachées
PanduitACC19-A-C
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 4.8mm
PanduitACC19-A-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 3/4 in L, 1000 PK
PanduitTA1S8-M
Panduit TA1S8-M Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.75"x0.38", Nylon 6/6, Natural, 1000/Pack
Descriptions
Descriptions de Panduit ACC19-AT-M fournies par ses distributeurs.
Cord Clips, Adhesive Backed, Bundle Dia. 0.19", Size 0.75" X 0.75", Material-Nylon 6/6 Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC19-AT-M
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Natural. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Nylon.