Panduit LWC38-H25-D
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Push Barb Nylon 6/6 Natural 9.5mm Bulk
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panduit LWC38-H25-D.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.94%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUS
Pièces détachées
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 6.4mm
PanduitVCC25-A-C
Cable Management, Vertical Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 6.4mm
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 4.8mm
Descriptions
Descriptions de Panduit LWC38-H25-D fournies par ses distributeurs.
Latching wire clip push barb mount .38 (9.7mm) bundle natural bulk package.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 0.94 in L, 500 PK
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Holds wires, cables and tubing. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available. Material is Nylon 6.6. Color is Natural.