Panasonic ERJ-U1TF1603U
Res Thick Film 2512 160K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U1TF1603U.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.04%
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TNF1503U
Res Thick Film 2512 150K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 150K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2512FK-07150KL
Res Thick Film 2512 150K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TNF1693U
Res Thick Film 2512 169K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 150000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 162K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U1TF1603U fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 160000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 160k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 160KOHM
Panasonic ERJU1TF1603U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 160 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF1603U
RES, 160K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 160kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleran