Panasonic ERJ-U02F9092X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 90900ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-U02F9092X.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Tendance sur 3 mois:
-5.28%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-U02F8662X
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 0402 86.6K OHM 1% SMD
PanasonicERJ-U02F8202X
Res Thick Film 0402 82K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 82.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 82K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-U02F9092X fournies par ses distributeurs.
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 90.9Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 90.9KOHM
RES 90.9K OHM 1% 1/10W 0402 SMD
Anti-Sulfurated Thick Film Chip Resistors, 90900½, 1%, 0.1W