Panasonic ERJ-S1TJ470U
Res Thick Film 2512 47 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-S1TJ470U.
Master Electronics
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
47 Ω
47 Ω
47 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Pièces détachées
PanasonicERJ-1TYJ470U
Res Thick Film 2512 47 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity5-1622820-0
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 47ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
1W Thick Film Resistors 300V ±5% ±200ppm/℃ 47Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity5-1622820-0
Res Thick Film 2512 47 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupSR2512JK-0747RL
SR Series 2512 1 W 47 Ohm ±5% ±200 ppm/°C Surface Mount Surge Chip Resistor
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-S1TJ470U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Resistors - SMD 2512 47ohms 5% Anti-Sulfur