Panasonic ERJ-P03F32R4V
Res Thick Film 0603 32.4 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-P03F32R4V.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 5 ans
Panasonic
Farnell
element14 APAC
Pièces détachées
PanasonicERJ-PA3F32R4V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 32.4 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
TE ConnectivityCRGH0603F33R
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 33 Ohm, 200 Mw, - 1%, 50 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes
PanasonicERJP03F33R0V
Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-P03F33R2V
Res Thick Film 0603 33.2 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 33.2 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-P03F32R4V fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0603 32.4 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 32.4 Ω, 0.2 W, ±1 %, ERJP03F32R4V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 32.4ohm, 150V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Panasonic ERJP03F32R4V - Small & High Power Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 32.4 Ohm, 200 Mw, - 1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJP03F32R4V
RES, 32R4, 1%, 0.2W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 32.4ohm; Product Range: ERJP03 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 200mW; Resistance To