Panasonic ERJ-14YJ110U
Res Thick Film 1210 11 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERJ-14YJ110U.
Panasonic
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-39.25%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
66,266
Authorized Distributors
6
Resistance
11 Ω
11 Ω
11 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Resistor Thick Film 1210 10 Ohm 5% 1/2 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
500mW Thick Film Resistors 300V ±5% ±200ppm/℃ 10Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210JR-0711RL
500mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 11Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210JR-0712RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 12Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-0710RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 10Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14NF11R0U
Res Thick Film 1210 11 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERJ-14YJ110U fournies par ses distributeurs.
Thick Film Chip Resistor, 1210, 1/4W 5% 11ohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 11ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210