Panasonic ELL4FG4R7NA
Power Choke Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 1A 160mOhm DCR 1515 T/R
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ELL4FG4R7NA.
Panasonic
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Electro Sonic
Newark
Panasonic SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-10-25
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2019-09-25
LTD Date2020-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 1.24A 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1.1A 0.068Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.72A 0.101Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.15A 0.215Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 0.9A 0.125Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.71A 98mOhm DCR 1515 Blister T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ELL4FG4R7NA fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1515
Ind Choke Coil Shielded 4.7uH 30% 100KHz 1A 1515 Embossed Carrier T/R
CHOKE, POWER, 3.8X3.8X1.2MM, 4.7UH; Case Style:3.8 x 3.8; DC Current Max:1A; Inductance:4.7µH; Resistance:160mohm; Self Resonant Frequency:100kHz; Inductance Tolerance:± 30%; Inductor Type:Choke; Series:4FG-A