onsemi NL17SZ32XV5T2G
4.5NS@ 5V, 50PF 1 2 1 1 1.65V 5.5V 32MA Or Gate Lcx 32MA SOT-553 , 1.6MM*1.2MM*550¦ÌM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NL17SZ32XV5T2G.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Master Electronics
Augswan
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.14%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOT-553
SOT-553
Number of Pins
5
Logic Function
OR
OR
Number of Circuits
1
Number of Inputs
2
Propagation Delay
12.7 ns
4 ns
4 ns
Low Level Output Current
32 mA
32 mA
32 mA
High Level Output Current
Min Supply Voltage
1.65 V
1.65 V
1.65 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V
Quiescent Current
1 µA
10 µA
10 µA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Malaysia
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2001-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
4.5ns@ 5V,50pF 1 2 1 1 1.65V 5.5V 32mA AND Gate LCX 32mA SOT-553 1.6mm*1.2mm*550¦Ìm
AND Gate, LVC/LCX/Z Series, 1-Func, 2-Input, CMOS, PDSO5
4.3ns@ 5V,50pF 1 2 1 1 1.65V 5.5V 32mA NOR Gate NL17SZ 32mA SOT-553 , 1.7mm*1.3mm*600¦Ìm
IC Gate Or 1CH 2-INP Esv
Texas InstrumentsSN74LVC1G86DRLR
Single 2-input, 1.65-V to 5.5-V XOR (exclusive OR) gate 5-SOT-5X3 -40 to 125
Diodes Inc.74LVC1G32Z-7
74LVC Series 5.5 V Surface Mount Single 2 Input Positive OR Gate - SOT-553
Descriptions
Descriptions de onsemi NL17SZ32XV5T2G fournies par ses distributeurs.
OR 17SZ32 e3 17SZ logic gate circuit 4.5ns @ 5V 50pF 600mum 32mA 32mA 3.3V
Ic, logic Gate,2-Input Or, cmos, fp,6Pin, plastic |Onsemi NL17SZ32XV5T2G
NL17SZ32XV5T2G, 2-INPUT OR LOGIC GATE, 1.65 - 5.5 V, 5-PIN SOT-553
OR Gate 1-Element 2-IN CMOS Automotive 5-Pin SOT-553 T/R
OR Gate, LVC/LCX/Z Series, 1-Func, 2-Input, CMOS, PDSO5
Logic Gates 1.65-5.5V Single 2-Input OR
1uA 1.65V~5.5V 1 4.5ns@5V,50pF ORGate SOT-553 Gates ROHS