onsemi MC10E457FNR2G
Multiplexer, 10E Series, 3-Func, 2 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output, ECL, PQCC28
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi MC10E457FNR2G.
Upverter
Technical Drawing1 pageIl y a 5 ans
IHS
onsemi
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
75,325
Authorized Distributors
2
Case/Package
PLCC
PLCC
Number of Pins
28
Logic Function
Multiplexer, Mux
Mux
Mux
Number of Inputs
2
Number of Outputs
1
Number of Circuits
3
Low Level Output Current
50 mA
High Level Output Current
-50 mA
Supply Type
Dual
Dual
Min Supply Voltage
4.2 V
4.2 V
4.2 V
Max Supply Voltage
5.7 V
5.7 V
5.7 V
Number of Channels
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1993-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
LTB Date2019-07-31
LTD Date2020-01-31
Manufacturer Lifecycle StatusLIFETIME (Last Updated: 6 years ago)
Pièces détachées
Differential ECL/PECL Multiplexer, 100E, 3 Channel, 2:1, 4.2 V to 5.7 V, 28 Pins, PLCC
Lead Free RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY Multiplexer -40C~85C -50mA 4.57mm -4.5V
Lead Free RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY Multiplexer 0C~85C -50mA -5.2V 900ps
DG406 Series 20 V 16 Channel High-Performance CMOS Analog Multiplexer
Ic,analog Mux,single,8-Channel,cmos,ldcc,28Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Vishay DG407DN-E3
Single 16 Channel 5 to 20 V 50 O CMOS Analog Multiplexer - PLCC-28
Descriptions
Descriptions de onsemi MC10E457FNR2G fournies par ses distributeurs.
Lead Free RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY Multiplexer -40C~85C -50mA 4.57mm 5V
0.7ns@ 5V 1 2 1 4.2V,-4.2V -5.7V,5.7V 50mA -50mA PLCC-28 , 11.58mm*11.58mm*3.69mm