onsemi MC10E457FNR2
Multiplexer, 10E Series, 3-Func, 2 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output, ECL, PQCC28
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi MC10E457FNR2.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 19 ans
Datasheet3 pagesIl y a 0 an
SHENGYU ELECTRONICS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
93,124
Authorized Distributors
2
Case/Package
PLCC
PLCC
Number of Pins
28
Logic Function
Mux
Multiplexer, Mux
Multiplexer, Mux
Number of Inputs
2
Number of Outputs
1
Number of Circuits
3
Low Level Output Current
50 mA
50 mA
High Level Output Current
Supply Type
Dual
Dual
Min Supply Voltage
4.2 V
4.2 V
4.2 V
Max Supply Voltage
5.7 V
5.7 V
5.7 V
Number of Channels
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1993-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-10-08
LTD Date2012-04-08
Pièces détachées
Differential ECL/PECL Multiplexer, 100E, 3 Channel, 2:1, 4.2 V to 5.7 V, 28 Pins, PLCC
Lead Free RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY Multiplexer -40C~85C -50mA 4.57mm -4.5V
Multiplexer, 10E Series, 3-Func, 4 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output, ECL, PQCC28
Descriptions
Descriptions de onsemi MC10E457FNR2 fournies par ses distributeurs.
Non-RoHS Compliant QUAD COMPLEMENTARY J BEND Multiplexer -40C~85C 4.57mm 5V 0.7ns
5V ECL Triple Differential 2:1 Multiplexer | IC MUX TRPL DIFF 2:1 ECL 28-PLCC