NIC Components NACK470M80V10X10.5TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47 uF, 80 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Obsolete
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Introduction Date2002-11-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NIC ComponentsNACK470M16V5X6.1TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47 uF, 16 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47 uF, 63 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
NIC ComponentsNACK470M50V8X6.5TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47 uF, 50 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWZ 10V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de NIC Components NACK470M80V10X10.5TR13F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z; V-Chip
Cap Aluminum Lytic 47uF 80V 20% (10 X 10.5mm) SMD 200mA 2000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 4141