Murata LQW15AN9N9J0ZD
General Purpose Inductor, 0.0099uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW15AN9N9J0ZD.
Ciiva
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Inductance
9.9 nH
9.9 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
540 mA
540 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
140 mΩ
140 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
Descriptions
Descriptions de Murata LQW15AN9N9J0ZD fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Wirewound 9.9nH 5% 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 9.9NH, 5.5GHZ, 0.54A, 0402;
FIXED IND 9.9NH 540MA 0.14OHM SM
FIXED IND 9.9NH 540MA 140 MOHM